Zapraszam na nowe forum kulinarne gotowanie.info !!!

Kochani,

Około dwóch tygodni temu otrzymałam zaproszenie od niejakiego Konrada (który później okazał się być założycielem i administratorem) na jego forum kulinarne. Miałam problemy techniczne z rejestracją (wina mojej przeglądarki) – jednak w końcu udało się. Zarejestrowałam się! Zrobiłam to w sumie z ciekawości. Teraz mogę powiedzieć, że jest to wspaniałe miejsce, gdzie amatorzy gotowania i jedzenia mogą prowadzić dyskusje na różne tematy, wymieniać się przepisami i nowinkami o produktach czy kuchennych akcesoriach.

To forum założone przez uczęszczającego do technikum pasjonata gotowania jest strzałem w dziesiątkę! W sieci brakowało właśnie takiego miejsca, gdzie można łatwo wymieniać zdanie na jakiś temat, o coś podpytać czy o czymś poinformować. Agregatory blogów kulinarnych są wspaniałe, niemniej jednak osoby nie prowadzące bloga kulinarnego mogą czuć się tam lekko zagubione. Tutaj na temat gotowania wypowiedzieć może się każdy.

Bardzo podoba mi się np. możliwość tworzenia grup społecznościowych. I tak mamy już na forum miłośników kuchni włoskiej, domowych wytwórców przetworów czy amatorów czekolady!

Zapraszam Was do rejestracji i aktywnego włączenia się w dyskusje, prezentowania swoich przepisów i dzielenia się Waszymi radami dotyczącymi gotowania!

 

 

Na forum są obecnie trzy konkursy z nagrodami:

1. Andrzejkowy konkurs – http://gotowanie.info/konkursy-kulinarne-8/andrzejkowy-konkurs-33/

2. Listopadowy konkurs aktywności – http://gotowanie.info/konkursy-kulinarne-8/listopadowy-konkurs-aktywnosci-2011-a-42/

3. Dania w 15 minut – http://gotowanie.info/konkursy-8/dania-w-15-minut-konkurs-176/

 

 

 

 

Tags:

8 komentarzy to Zapraszam na nowe forum kulinarne gotowanie.info !!!

 1. I ja również zapraszam 🙂

 2. qualietta pisze:

  Z miłą chęcią skorzystam, jak tylko uda mi się zarejestrować, bo mam z tym kłopoty 🙂

 3. Mops pisze:

  @qualietta: Ja też miałam problem, spróbuj w Internet Explorerze, bo mi np. w Google Chrome nie chciało przejść. Zawsze możesz skontaktować się z administratorem forum poprzez formularz kontaktowy (znajduje się na samym dole strony pod hasłem “kontakt”). Pozdrawiam

 4. Konrad pisze:

  Już wszystko powinno być O.K. 🙂

 5. oliwek pisze:

  no to zajrzę i obniucham co i jak 🙂

 6. Wirginia pisze:

  Pociąga mnie Twój styl pisania, widać bawisz się tym. Mam nadzieję, że ja też kiedyś będę miała ową lekkość tworzenia. Na razie zapraszam na prtal http://www.bialkatatrzanska.net.pl.

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.