KONTAKT

Witam wszystkich na moim blogu kulinarnym Mops w kuchni. Powstał on głównie z tą myślą, abym nie musiała zapisywać przepisów kulinarnych w zeszycie i mieć wszystkie zebrane w jednym miejscu. Blog powstał w kwietniu 2010 roku, w ciągu tego czasu zamieściłam już ponad 500 przepisów na… Właśnie co u mnie znajdziecie? Przede wszystkim domowe i nieskomplikowane posiłki. Specjalizuję się w sałatkach i zupach, ale jest wiele innych kategorii. Każdy znajdzie u mnie coś dla siebie 🙂 Gotuję głównie dla mojego męża. Nie jestem zawodowym kucharzem. Nie ma praktycznie rzeczy, których bym nie lubiła, no może poza plackami ziemniaczanymi z cukrem 😉

Pomysł na blog zrodził się po przeczytaniu książki Julie Powell “Julie i Julia. Rok niebezpiecznego gotowania”. Ja nie mam planu jak jej autorka, aby zrealizować wszystkie przepisy z jednej książki kucharskiej w jeden rok. Będę gotować i wykorzystywać przepisy z wielu źródeł. Po co? Dla przyjemności…bo lubię gotować. Jest to świetny sposób na rozładowanie stresu i odpoczynek. I jakże ułatwia życie 🙂

Prowadzę cykliczne akcje kulinarne takie jak: Pieczarkowy Tydzień (kwiecień), Warzywa psiankowate (przełom sierpnia i września), Kuchnia skandynawska (listopad) oraz Skandynawskie lato (lipiec). W 2012 roku prowadziłam akcję Grill (maj-sierpień).

Jeśli chcecie dowiedzieć się skąd moje przezwisko mops i innych ciekawych rzeczy o mnie zachęcam do lektury wywiadu z bloga Przepisoteka.

Możecie do mnie napisać w każdej bardziej lub mniej kulinarnej sprawie na mops@wlodarczyki.net

Pozdrawiam wszystkich czytelników

Ania Włodarczyk z Łodzi

Pamiętajcie o poniższym:

WSZYSTKIE ZDJĘCIA I TEKSTY SĄ MOJEGO AUTORSTWA I POZOSTAJĄ MOJĄ WŁASNOŚCIĄ. KAŻDE ICH KOPIOWANIE I CYTOWANIE WYMAGA MOJEJ PISEMNEJ ZGODY. REGULUJE TO USTAWA O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH Z 4 LUTEGO 1994 ROKU.