Pieczarkowy Tydzień 2013 – zaproszenie do akcji

Tak szybko minął czas od pierwszej edycji akcji, nie wiem czy też tak macie, że czas biegnie Wam coraz szybciej wraz z wiekiem. Normalnie starzeję się hi hi. Ale przejdźmy do rzeczy! Wasz udział w Pieczarkowym Tygodniu 2012 przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Przygotowaliśmy razem 99 pysznych pieczarkowych dań. Dlatego też nie mogłam nie powtórzyć akcji w tym roku!

Zasady akcji:

1. Akcja odbędzie się w dniach 18-24 kwietnia 2013 i tylko przepisy opublikowane w tym terminie wezmą w niej udział.

2. Elementem niezbędnym do akceptacji przez mnie danego wpisu jest banerek akcji (jeden z trzech: tzw. czysty, do którego kod znajduje się na końcu zaproszenia, durszlakowy czy mikserowy) lub link do tego zaproszenia (nie z agregatorów).

3. Przepisy można zgłaszać poprzez dodanie przepisów na stronie akcji na agregatorach blogów kulinarnych Durszlak.pl oraz Mikser.pl lub przesyłać do mnie link na adres mops@wlodarczyki.net lub opublikować na fanpage Mopsa w kuchni na FB zdjęcie potrawy wraz z przepisem w opisie.

4. Akceptuję jedynie wpisy ze zdjęciem potrawy.

 

Przy organizacji poprzednich akcji wiele z Was miało problem z wklejeniem banerka – w takim przypadku polecam dodanie zdania, że przepis bierze udział w akcji Pieczarkowy Tydzień 2013 u Mopsa w kuchni i podlinkowanie tego zaproszenia tak jak ja to zrobiłam. To wystarczy. Tylko pamiętajcie, że nie może to być wtedy zaproszenie z agregatorów, tylko to z mojego bloga. A jak ktoś chce nauczyć się wklejać banerek akcji, chętnie poinstruuję mailowo.

 

Zapraszam do udziału w akcji, przekroczmy w tym roku liczbę 100 przepisów!

 

PieczarkowyTydzien2013

 

Kod banerka do wklejenia w trybie HTML (tekstowym):

<a href=”https://www.mopswkuchni.net/?p=5721″><img alt=”PieczarkowyTydzien2013″ src=”https://www.mopswkuchni.net/wp-content/uploads/2013/04/PieczarkowyTydzien2013.jpg” width=”150″ height=”207″ /></a>

 

 

Tags: ,

4 komentarze to Pieczarkowy Tydzień 2013 – zaproszenie do akcji

  1. qualietta pisze:

    Ha, u mnie właśnie zupa pieczarkowa. To się nazywa mieć wyczucie czasu 🙂
    Oczywiście, że się przyłączam do akcji

  2. mismakuje pisze:

    Mam nadzieję, że wyrobię się w ciągu najbliższych dni z czymś pieczarkowym 🙂

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.