Mops w kuchni i różne akcje ;)

Kilka dni temu zakończyła się akcja Mirabelki Wielkanoc. W ramach tej akcji przygotowałam aż 7 przepisów:

Zapraszam Was do przejrzenia całego podsumowania. Już dawno nie było akcji w ramach której przygotowano tyle potraw. Mirabelka podzieliła potrawy na kilkanaście kategorii m.in. zupy, drugie dania, babki, sałatki itd. Za rok na pewno spojrzę na to podsumowanie przed Wielkanocą. Może w końcu upiekę babkę drożdżową. Miałam to zrobić w tym roku, ale zabrakło czasu i odwagi…zawsze miałam problem z drożdżowymi wypiekami.

19.04. 2011 był dzień wielkiego czosnkowania. Andrzej i Irena Grummich zorganizowali zabawę, w której każdy chętny musiał przygotować jedno oryginalne czosnkowe danie. Ja przygotowałam bakłażany faszerowane czosnkiem, serem żółtym i pomidorami. Zobaczcie jakie inne potrawy przygotowali blogerzy kulinarni w tym dniu.

Pela zamieściła także podsumowanie akcji kulinarnej “Przedwiośnie… i jaka zupa?. Pisałam już o tym, jakie zupki ja przygotowałam. Zobaczcie inne propozycje.

 

Tags:

3 komentarze to Mops w kuchni i różne akcje ;)

  1. trzcinowisko pisze:

    Jesteś szalenie pracowita:) szacun!

  2. Mops pisze:

    W tej chwili jestem niestety bezrobotna, więc mam troszkę czasu. Chociaż gotowanie jest moją pasją i nie mogę spędzić ani jednego dnia nie myśląc o tym, jaką następną potrawę przygotować. Myślę, że jak znajdę pracę to i tak będę tutaj często. Ostatnio zaczęłam myśleć, czy nie związać swojej przyszłości z gastronomią… Z wykształcenia jestem geografem, a doświadczenie mam w pracy biurowej…Byłam asystentką/sekretarką 2,5 roku…Pokręcone to nieco 😉

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.