Akcja Warzywa psiankowate 2018 – zaproszenie

Kochani!

Już po raz ósmy pragnę Was zaprosić do mojej akcji Warzywa psiankowate. Jest to moje “oczko w głowie”, najbardziej ulubiona ze wszystkich prowadzonych przeze mnie akcji pewnie dlatego, że to właśnie ją zorganizowałam jako pierwszą i rok rocznie cieszy się dużą popularnością. A przygotowałam ją wcale nie dlatego, że uwielbiam bakłażany, paprykę, pomidory i ziemniaki, ale z uwagi na ich nazwę. Psianki skojarzyły mi się z psiakami, a to dobrze korelowało z nazwą mojego bloga 🙂 Nie zmienia to faktu, że bardzo lubię warzywa psiankowate i w sezonie letnim przygotowuję z nich masę potraw. Zapraszam zatem na kolejną edycję akcji. Bawcie się dobrze przygotowując dania z psiankowatymi.

 

 

 

Akceptowane w akcji będą wpisy:

  • opublikowane w dniach 01 – 31 sierpnia 2018 roku
  • zawierające własnoręcznie zrobione zdjęcie potrawy z udziałem psianek
  • oznaczone banerkiem akcji (blogowym lub durszlakowym) lub linkiem do tego zaproszenia do akcji z mojego bloga – baner w szpalcie bocznej bloga czy na stronie głównej jest niewystarczający
  • zgłoszone poprzez Durszlak lub mailem na adres mops@wlodarczyki.net najpóźniej 31.08.2018
  • zawierające psianki takie jak BAKŁAŻANY, PAPRYKA, POMIDORY, ZIEMNIAKI czy MIECHUNKA (PHYSALIS); cukinia i bataty nie należą do tej rodziny warzyw!
  • psianki lub wybrana psianka muszą być głównym lub jednym z najważniejszych składników potrawy (nie przyjmę przepisów z aptekarską ilością danego warzywa)
  • psianki w przepisach muszą być świeże, nie przyjmę przepisów z passatą pomidorową czy innymi psiankowatymi przetworami, chyba, że są one własnej produkcji; chilli również nie może być w proszku lub w płatkach; to samo tyczy się suszonych pomidorów
  • nie zawierające reklam czy lokowania produktów w tekście wpisu lub na zdjęciu potrawy.

 

Po inspiracje zapraszam do przejrzenia podsumować akcji Warzywa psiankowate z lat poprzednich: 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 oraz 2017.

 

Ponieważ wielu z Was ma problem z oznaczeniem wpisu. Poniżej mała pomoc z mojej strony.

Jak wstawić aktywny baner do zgłaszanego wpisu?
1. Skopiować kod banerka w HTML (ze strony akcji na Durszlaku lub z zaproszenia do akcji z mojego bloga) – ma być 1 z 2
2. Wejść w tryb edycji wpisu, przejść w tryb HTML (tekstowy) – nie wiem jak się nazywa w blogspocie (ja mam wordpress) i wkleić np. pod koniec wpisu ten wcześniej skopiowany kod HTML
3. Przejść w tryb zwykły (wizualny) wpisu i już powinien być aktywny baner.

Można też to zrobić na skróty (choć wydaje mi się że powyższy sposób nie jest skomplikowany) kopiując grafikę i podczas jej wstawiania do wpisu podlinkowując pod odpowiedni link.

A zamiast banerka można też zawsze wstawić link do zaproszeni z mojego bloga, jaki podawałam powyżej pisząc np. Wpis bierze udział w akcji Warzywa psiankowate 2018 u Mopsa w kuchni.

 

 

 

Kod HTML (tekstowy) banerka:

<a href=”https://www.mopswkuchni.net/2018/07/16/akcja-warzywa-psiankowate-2018-zaproszenie/”><img class=”alignnone size-full wp-image-10708″ src=”https://www.mopswkuchni.net/wp-content/uploads/2018/07/Warzywa-psiankowate-2018.jpg” alt=”” width=”160″ height=”244″ /></a>

 

Tags: ,

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.