Zaproszenie do akcji Skandynawskie lato 2017

Kochani! Zapraszam do IV edycji akcji Skandynawskie lato. Lato to czas lżejszej kuchni. Przygotujmy skandynawskie dania z sezonowymi owocami i warzywami. Truskawki, maliny, porzeczki, jagody czy młode ziemniaki, buraczki, ogórki, szpinak, kurki, świeże zioła i wiele innych. Możliwości jest wiele.

Oto linki do podsumowań poprzednich edycji: Skandynawskie lato 2014, Skandynawskie lato 2015, Skandynawskie lato 2016.

WAŻNE! W dniach 1-16 lipca przebywam na urlopie, będę miała ograniczony dostęp do Internetu, zatem proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, postaram się akceptować wpisy i odpowiadać na Wasze pytania przynajmniej raz na dwa dni.

 

 

Chcących wziąć udział w akcji proszę tylko o spełnienie następujących wymagań.

W akcji akceptowane będą przepisy:

 1. Posiadające skandynawskie korzenie (z krajów skandynawskich takich jak Dania, Norwegia, Szwecja oraz nordyckich: Finlandia, Islandia)
 2. Poparte źródłem internetowym lub książkowym (lub z wytłumaczoną jasno i czytelnie skandynawską inspiracją)
 3. Opatrzone własnoręcznie wykonanym zdjęciem potrawy
 4. Zawierające baner lub link do zaproszenia z mojego bloga. Baner w szpalcie bocznej jest zbędny, o nie służy oznaczeniu konkretnego wpisu.
 5. Opublikowane w dniach 1 – 31 lipca 2017
 6. Zgłoszone do dnia 31 lipca do godz. 23:59 poprzez agregatory (Durszlak, Mikser) lub mailem na adres mops@wlodarczyki.net
 7. Nie zawierające lokowania produktów czy reklam (ani w tekście, ani na zdjęciach)
 8. Dania zawierające sezonowe, letnie składniki (jesienią zorganizuję już po raz VI akcję Kuchnia skandynawska, która grupuje pozostałe przepisy, te nieco cięższe), chlebki i dania, które robi się cały rok oczywiście mogą być.

 

UWAGA!!!

Ponieważ przy okazji każdej z prowadzonych przeze mnie akcji napotykam na osoby, które nie wiedzą lub nie potrafią prawidłowo oznaczyć przepisu, informuję tutaj jeszcze raz, że wystarczy mi podlinkowanie w tekście wpisu tego zaproszenia z mojego bloga, pisząc np. “Przepis dodaję do akcji Mopsa w kuchni Skandynawskie lato 2017”. Nie wklejajcie proszę gołych linków lub nieaktywnych linków, po prostu pozwólcie mi cieszyć się akcją razem z Wami. Zajrzyjcie do innych wpisów z akcji lub zapytajcie się mnie poprzez mail na mops@wlodarczyki.net, jak zrobić wszystko prawidłowo. Ale najpierw proszę przeczytajcie uważnie zasady akcji.

Jeśli upieracie się przy wstawieniu banerka w zgłaszanym przepisie, to podaję krótką instrukcję na platformie WordPress:

 1. Wchodzicie w tryb Tekstowy (HTML) wpisu
 2. Kopiujecie kod HTML banerka (podany tutaj na blogu lub na agregatorach)
 3. Wklejacie kod HTML banerka w trybie Tekstowym (HTML)
 4. Gotowe! Po przejściu do trybu Wizualnego (tego w którym piszecie post) będziecie widzieć banerek
 5. Sprawdźcie czy banerek jest aktywny, czyli właściwie przekierowuje

 

Kody banerków (banerek można też wkleić wstawiając poniższe zdjęcie podlinkowując je jednocześnie do tego wpisu):

Kod powyższego banerka:

<a href=”https://www.mopswkuchni.net/2017/06/17/zaproszenie-akcji-skandynawskie-lato-2017/”><img class=”alignnone size-full wp-image-9963″ src=”https://www.mopswkuchni.net/wp-content/uploads/2017/06/Skandynawskie_lato_2017.jpg” alt=”” width=”162″ height=”240″ /></a>

Kod powyższego “większego” banerka:

<a href=”https://www.mopswkuchni.net/2017/06/17/zaproszenie-akcji-skandynawskie-lato-2017/”><img class=”alignnone size-full wp-image-9966″ src=”https://www.mopswkuchni.net/wp-content/uploads/2017/06/Skandynawskie_lato_2017-1.jpg” alt=”” width=”202″ height=”300″ /></a>

 

Zawsze służę radę i pomocą. Piszcie prywatne wiadomości.
Pozdrawiam
Mops w kuchni

Tags: ,

One Response to Zaproszenie do akcji Skandynawskie lato 2017

 1. gin pisze:

  Już się nie mogę doczekać! 🙂

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.