Podsumowanie akcji Pieczarkowy Tydzień 2017

Kochani!

W tym roku udało nam się zebrać 51 pieczarkowych przepisów. Jestem z nas bardzo zadowolona. Pewnie wielu z Was nie zdążyła zrobić lub opublikować przepisu. Nic straconego, akcja odbędzie się za rok 😉 Ja mam w lodówce pieczarki brunatne i 1 kg zwykłych. Miała być zapiekanka i coś jeszcze. Zrobię w tym tygodniu i może zostawię do publikacji za rok? Dlaczego nie. Pewnie wielu z Was stwierdzi, że akcja mogłaby trwać dłużej. Może i tak, ale idea była taka, żeby to był tydzień wokół daty 22 kwietnia, czyli Światowego Dnia Pieczarek.

Zapraszam Was do udziału w innych moich cyklicznych akcjach w tym roku: Skandynawskie lato w lipcu, Warzywa psiankowate w sierpniu i Kuchnia skandynawska w listopadzie.

 

 

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom akcji za ich wkład. Doceniam każdy najprostszy nawet przepis. W tym roku w zbiorze znalazło się bardzo wiele zup i potraw mięsnych, zapewne z uwagi na panującą nieco jeszcze zimową aurę. Zobaczcie koniecznie, jakie wspaniałe przepisy zebraliśmy. Do kolejnego pieczarkowania za rok!

 

Sałatki:

Pasztety:

Zupy:

Faszerowane:

Dania bez mięsa:

Dania mięsne:

Wypieki:

Dodatki:

 

 

One Response to Podsumowanie akcji Pieczarkowy Tydzień 2017

  1. Ania pisze:

    Bardzo dziękuję za zorganizowanie akcji 🙂 Też mi został po niej kilogram pieczarek 😀

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.