Podsumowanie akcji Kuchnia skandynawska 2016 oraz wyniki konkursu

Kochani!

Dziękuję Wam za zgłaszane w tym roku przepisy. Bez Waszego zaangażowania akcja nie miałaby racji bytu. W tym roku zgłosiliście nieco mniej przepisów niż w ubiegłym, bo 62, ale za to jakie.  Sami zobaczcie poniżej w zestawieniu. Teraz zapraszam na letnią edycję akcji, która odbędzie się w lipcu przyszłego roku pod nazwą Skandynawskie lato 2017.

 

kuchnia_skandynwska_2016_podsumowanie

 

Śledzie i inne przekąski:

Zupy:

Dania bezmięsne:

Dania mięsne:

Dodatki:

Pieczywo:

Ciasta:

Słodkie bułeczki:

Ciasteczka:

Inne słodkości:

 

WYNIKI KONKURSU

 

Po burzliwych przemyśleniach (uwierzcie, że spędziłam nad tym bardzo dużo czasu) postanowiłam wyróżnić nagrodami książkowymi od Grupy Wydawniczej FOKSAL dwie osoby:

  1. Anię z bloga Mieszkanie w migawkach. Ania zgłosiła do akcji najwięcej przepisów. Każdy z nich był dopracowany i opatrzony przepięknymi zdjęciami. Najbardziej jednak doceniłam przepis na duńską sos remuladę oraz skandynawskie kanapki, także z tym sosem. Ania starała się także wynaleźć wiele sezonowych przepisów, a to jest dla mnie również bardzo cennym kryterium.
  2. Siankoo z bloga Everyday Flavours. Zachwyciły mnie islandzkie drożdżówki z marcepanem i żurawiną, dzięki przepięknym ich zdjęciom naprawdę poczułam, że zbliżają się już Święta. Inne zgłaszane przez nią przepisy także spowodowały wzrost pracy moich ślinianek.

 

Bardzo proszę obie Panie o przesłanie na mój adres e-mail mops@wlodarczyki.net adresów do wysyłki nagród: imię i nazwisko, adres, numer telefonu dla kuriera. Zgodnie z regulaminem konkursu macie czas na nadesłanie danych do 6 grudnia 2016 roku.

 

Oczywiście chętnie nagrodziłabym wszystkich, ale nie mam takich możliwości. Nadmienię więc, że niezwykle cenię wpisy Gin z bloga Pożeraczka, czyli raz a dobrze. Gin mieszka w Danii i jej wpisy ogromnie przybliżają mi nie tylko tamtejsze kulinaria, ale także duńskie zwyczaje, hygge itd.

2 komentarze to Podsumowanie akcji Kuchnia skandynawska 2016 oraz wyniki konkursu

  1. Ania pisze:

    Aniu, nawet nie wiesz jak się cieszę. Dziękuje bardzo 🙂

  2. Ania pisze:

    Aniu, podziwiam perfekcyjne (jak zwykle) przygotowanie akcji 🙂 Niezmiernie się cieszę i bardzo dziękuję 😀

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.