Podsumowanie akcji Kuchnia skandynawska 2014

Kochani!

Zazwyczaj podsumowanie pojawia się u mnie tuż po zakończeniu akcji. Tym razem z przyczyn osobistych nie mogłam go szybko przygotować. Widziałam, że często zaglądacie na bloga właśnie w jego poszukiwaniu. Nieco spóźnione, ale jest!

Wiele osób zada mi pytanie czy jestem zadowolona z przebiegu akcji? Rezultat w sensie liczbowym może nie jest powalający, bo zebraliśmy 75 przepisów w III edycji akcji, co jest nieco większą ilością niż w roku ubiegłym, choć porównywalną z I edycją, ale nie tylko to się przecież liczy. Mnie cieszy to, że nowe osoby dołączyły do akcji i że dodawane przez Was przepisy były bardzo ciekawe. Chciałabym też podziękować Mirabelce, która zgłosiła blisko 1/4 przepisów. Naprawdę doceniam Twój wkład w akcję i cieszę się, że tak bardzo lubisz kuchnię skandynawską.

Bardzo wszystkim dziękuję za zaangażowanie i zapraszam do letniej edycji akcji: Skandynawskie lato, która będzie miała miejsce na przełomie czerwca i lipca.

 

Przystawki:

Sałatki:

Śniadania:

Zupy:

II dania:

Ciasta:

Drożdżówki:

Ciasteczka:

Inne desery:

Pieczywo:

Przetwory:

 

Kuchnia_skandynawska_2014_P

7 komentarzy to Podsumowanie akcji Kuchnia skandynawska 2014

  1. Kasiawa pisze:

    Mnie również było miło wziąć udział w akcji. Dziękuję i pozdrawiam.

  2. janiolka pisze:

    po moich ubiegłorocznych akcjach. im trudniejsza akcja, tym mniej przepisów – mało osób lubi wyzwania. nie przejmuj się tym, jakość najważniejsza!

  3. Martynosia pisze:

    Dziekuje za akcje i choc nie dodalam do niej wielu przepisow, to zawsze pilnie ja sledze:) Z niecierpliwoscia czekam na letnia edycje, mam nadzieje ze wtedy uda mi sie dodac cos wiecej 😉

  4. Świetna akcja, cieszę się, że wzięłam udział, już się szykuję na tą czerwcową :3

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.