Zaproszenie do akcji Kuchnia skandynawska 2014

Już po raz trzeci chciałabym zaprosić Was do jesiennego gotowania dań kuchni skandynawskiej. W akcji wezmą udział przepisy opublikowane przez Was na blogach w dniach 1-30 listopada 2014. Osoby nie posiadające bloga mogą wstawić własnoręcznie zrobione zdjęcia przygotowanych potraw skandynawskich wraz z przepisami w opisie na profilu Mopsa w kuchni na FB. Będzie mi bardzo miło, jak polubicie mnie na FB przy okazji 🙂

Skandynawię tworzą Dania, Szwecja i Norwegia, ale dopuszczam dodawanie do akcji przepisów kuchni fińskiej oraz islandzkiej. Przy każdym wpisie proszę o zdjęcie potrawy, podanie źródła przepisu oraz kraju z jakiego pochodzi. Literatura kulinarna dot. tych krajów jest w Polsce bardzo skromna, choć istnieje kilka książek z przepisami, które zawsze chętnie Wam podam. Ja chętnie poznam nowe źródła, z jakich Wy skorzystacie.

Przepisy można dodawać za pomocą agregatorów Durszlak, Mikser kulinarny lub wysyłając mi link do przepisu na mops@wlodarczyki.net

Aby wpisy zostały zaakceptowane w akcji oznaczajcie je banerkiem akcji lub linkiem do zaproszenia z mojego bloga. Baner w szpalcie bocznej bloga nie służy oznaczeniu konkretnego wpisu, więc jest tak naprawdę zbędny. Zawsze służę pomocą w kwestiach oznaczania wpisów, niemniej jednak przypominam że wystarczy go oznaczyć odnośnikiem z linkiem do tego wpisu. A banerek akcji z mojego bloga można po prostu skopiować jako grafikę i wstawić do wpisu linkując do tego zaproszenia.

Mam nadzieję, że zaskoczycie mnie masą ciekawych przepisów skandynawskich różnej maści. Wszak współczesna kuchnia skandynawska to nie tylko dania rybne i wypieki.

Zapraszam do przejrzenia podsumowań poprzednich edycji akcji: 20122013 oraz letniej edycji z b.r.

Kuchnia_skandynawska_2014

2 komentarze to Zaproszenie do akcji Kuchnia skandynawska 2014

  1. janiolka pisze:

    mam niezły pomysł do twojej akcji 😉

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.