Pieczarkowy Tydzień 2014 – zaproszenie

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Pieczarek (22 kwietnia) chciałabym zaprosić Was do kolejnej edycji akcji Pieczarkowy Tydzień. Tym razem odbędzie się ona w dniach 22-28 kwietnia 2014. Podczas Świąt Wielkanocnych na pewno przygotujecie jakieś dania w udziałem tych smacznych grzybów, a jeśli nie to Pieczarkowy Tydzień będzie znakomitą okazją, aby poeksperymentować z pieczarkami. Można wszak przygotować tak wiele potraw z ich udziałem. Ponieważ jest to już trzecia edycja akcji, zapraszam do przejrzenia podsumowań z lat poprzednich: 2012 i 2013.

Przepis musi zawierać zdjęcie pieczarkowej potrawy oraz być oznaczony banerkiem akcji lub linkiem do tego zaproszenia z mojego bloga. Banerek w szpalcie bocznej bloga nie wystarczy do zaakceptowania przeze mnie wpisu, chodzi przecież o oznaczenie właśnie tego konkretnego wpisu. W razie pytań i problemów proszę o kontakt mailowy na mops@wlodarczyki.net lub poprzez agregatory przepisów kulinarnych.

Akcja będzie odbywać się także na Durszlaku i Mikserze. Tam wszystkie przepisy będą przeze mnie weryfikowane. Można też nie zamieszczać wpisów na agregatorach, tylko właściwie je oznaczyć (banerek akcji poniżej lub link do tego zaproszenia) i przesłać mi link mailem do 29 kwietnia. Osoby nie posiadające bloga mogą wziąć udział w zabawie dodając zdjęcie potrawy wraz z karteczką Pieczarkowy Tydzień 2014 u Mopsa w kuchni oraz przepis na potrawę w komentarzu do zdjęcia na profilu bloga na FB.

Autor najciekawszego moim zdaniem przepisu otrzyma książkę Pieczarki i grzyby leśne we współczesnej kuchni z serii Polskie tradycje kulinarne. Wyboru dokonam wraz z moim mężem, którego ulubionym składnikiem potraw są właśnie pieczarki. Jeśli nie otrzymam adresu wysyłkowego danej osoby w ciągu tygodnia od ogłoszenia wyników, książka powędruje do następnej osoby.

Kod banerka:

<a href=”https://www.mopswkuchni.net/2014/04/07/pieczarkowy-tydzien-2014-zaproszenie/”><img alt=”Pieczarkowy Tydzień 2014″ src=”https://www.mopswkuchni.net/wp-content/uploads/2014/04/Pieczarkowy-Tydzień-20141.jpg” width=”140″ height=”210″ /></a>

 

Pieczarkowy Tydzień 2014

Tags: , ,

9 komentarzy to Pieczarkowy Tydzień 2014 – zaproszenie

 1. Bożena pisze:

  W tym roku postaram się znów coś przyszykować..fajna akcja i trzeba brać udział..

 2. Mops pisze:

  @Bożena: bardzo mi miło, że już zgłaszasz swój udział. Zawsze mogę na Ciebie liczyć 😉 Ciekawa jestem, co przygotujesz? Czekam z niecierpliwością 🙂

 3. qualietta pisze:

  Bardzo ładny banerek tegorocznej akcji.

 4. Mops pisze:

  @qualietta: bardzo dziękuję, pomysł i zdjęcie jest wspólnym dziełem moim i męża 🙂

 5. janiolka pisze:

  Mopsie, po pierwsze się zgłaszam do akcji: http://eksperymentsobotni.blox.pl/2014/04/rassolnik.html
  po drugie powyższy banerek nie działa dzięki zastosowanym różnym cudzysłowom, przynajmniej na bloxie. po zmianie na zwykłe jest OK

 6. Mops pisze:

  @janiolka: Dziękuję za zwrócenie uwagi na problem. Ja mam Worpressa i wkleiłam kod z niego. Może wkleisz mi tutaj w komentarzu (lub wyślesz) mailem kod, jaki działa na blox? Zawsze można nie używać kodów, tylko zapisać zdjęcie i je podlinkować, lub dodać sam link. Zgodnie z zasadami akcji proszę osoby decydujące się na “czysty banerek” lub link o wysyłanie linków do pieczarkowych przepisów na maila podanego w poście.

 7. janiolka pisze:

  wg mnie to tylko kwestia kształtu cudzysłowów, bo wyświetlają się ” i ″, zmieniłam na “. nie wiem, czy czasem nie zamieści Ci się od razu banerek, gdy wkleję tu kod, więc wysłałam go również mailem.

 8. Joanna ( Różowa Kuchnia) pisze:

  Nie wiem jak dodać baner na bloga nie wchodzi mi ten kod

 9. Joanna ( Różowa Kuchnia) pisze:

  Zrobiłam jakoś baner pod wpisem z pieczarkami jest i przenosi na twojego bloga z akcją 🙂

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.