Podsumowanie akcji Pieczarkowy Tydzień 2013

Nie udało się przekroczyć magicznej liczby 100 przepisów w akcji! Ale nie jest to powód do smutku, liczy się wszak jakość, a nie ilość, a na Waszą pomysłowość i różnorodność mogłam liczyć! Dziękuję za Wasz aktywny udział i do zobaczenia za rok!

Pozwolę sobie tutaj na komentarz dotyczący akcji Grill, jaką organizowałam w ubiegłym roku, w tym okazało się, że gdy chciałam założyć akcję już ktoś mnie ubiegł, dlatego nie będę prowadzić tej akcji, trudno, po prostu nie mam siły na to wszystko, wystarczyło przecież zrobić mały research w internecie. Temat jednak uważam za zamknięty, nie będę płakać na rozlanym mlekiem. Być może zrobię letnią edycję akcji Kuchnia skandynawska – tam będzie wówczas miejsce na potrawy z grilla, które Skandynawowie bardzo często przygotowują w porze letniej.

Ale wracając do pieczarek… Tym razem zebrałam 86 Waszych przepisów. Oto one pogrupowane tematycznie.

Pieczarki na śniadanie

Sałatki z pieczarkami

Pieczarki faszerowane

Zupy

Wieprzowina

Gulasze

Wołowina

Drób

Ryby

Placki i naleśniki

Wegetariańskie:

Pierogi

Risotto

Makarony

Z piekarnika

Dodatki

 

pieczarkowytydzien2013_podsumowanie

 

Kod HTML banerka: <a href=”https://www.mopswkuchni.net/?p=5759″><img alt=”pieczarkowytydzien2013_podsumowanie” src=”https://www.mopswkuchni.net/wp-content/uploads/2013/05/pieczarkowytydzien2013_podsumowanie.jpg” width=”150″ height=”206″ /></a>

9 komentarzy to Podsumowanie akcji Pieczarkowy Tydzień 2013

 1. Wege Ewelina pisze:

  Jest i mój przepis na pierogi! ;)) Bardzo lubię pieczarki i chętnie wezmę udział w kolejnych edycjach. Pozdrawiam!

 2. lutka40 pisze:

  No to się zmartwiłam ,bo jak mogłaś zauważyc tylko (z maleńkimi odstępstwami) uczestniczę w Twoich i tylko Twoich akcjach .Szkoda ogromna ,bo zapał mam ,przepisów nazbierałam do wypróbowania i przetestowania na ludziskach .Nawet 5 książek kupiłam z przepisami ,świetnymi zresztą .Zrób coś !!!
  Wiele z nas czekało na Twoją akcję !!!!!!!!!! Może nazwa inna ???

 3. Mops pisze:

  @lutka40: zrobię edycję letnią akcji skandynawskiej od 21 czerwca do 21 lipca, może znajdziesz jakieś skandynawskie przepisy BBQ? Widzę, że tamta akcji grillowa kończy się 1 czerwca, więc może zrobię ją jeszcze w sumie, ale powiem Ci że straciłam chęć, nie lubię takich sytuacji…Dziękuję Ci kochana za dobre słowa.

 4. lutka40 pisze:

  Coś wymyślę .Nie rezygnuj ,Twoja i tak jest i będzie najlepsza .Pozdrawiam

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.