Akcja Grill 2012

Ostatnia moja akcja Pieczarkowy Tydzień 2012 była niezwykle udana, zakładam zatem nową – Grill 2012. Będzie trwała aż 4 m-ce od 1 maja do 31 sierpnia!

Sezon grillowy właśnie się rozpoczyna. Zapraszam do grillowania na świeżym powietrzu, a jeśli pogoda nie dopisze wyciągnijcie grille gazowe i elektryczne. Soczysta karkówka, aromatyczne kiełbaski, interesujące szaszłyki, zdrowe ryby, kolorowe warzywa i wiele innych…zaskoczcie mnie swoimi przepisami na potrawy z rusztu!

Wpisy zgłaszane do akcji powinny być opatrzone aktywnym banerkiem akcji (jednym z 3) lub linkiem do zaproszenia na blogu, a także zawierać zdjęcie opisywanego dania. Banerek w szpalcie bocznej bloga nie wystarczy, chodzi przecież o oznaczenie, że właśnie ten dany przepis bierze udział w akcji! W razie problemów technicznych z umieszczeniem banerka akcji poproszę o kontakt.

Jak zgłosić przepis do akcji? Albo dodać wpis na Durszlaku albo na Mikserze albo wysłać mi link mailem na adres mops@wlodarczyki.net. Można dodawać na obydwu agregatorach blogów kulinarnych.

Osoby nie posiadające bloga mogą dodać zdjęcie potrawy wraz z przepisem w opisie na tablicy stronki na FB w czasie trwania akcji.

Już nie długo wkleję tutaj kody banerków, aby ułatwić Wam życie 🙂 Szykujcie się na wielkie grillowanie!


 

Kod do powyższego banerka:

 

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
Grill 2012
Grill 2012

Tags: , ,

6 komentarzy to Akcja Grill 2012

 1. Zapowiada się kolejna super akcja 🙂
  Zapraszam na mini rozdanie na mojej facebookowej stronie https://www.facebook.com/photo.php?fbid=316038481798489&set=a.125950384140634.21290.123861534349519&type=1&theater

 2. Lena pisze:

  Mm…już mi ślinka cieknie na myśl, że zaraz będzie tyle wspaniałych przepisów:D:D:D

 3. Pingiwnica pisze:

  Brzmi super! Jest jakaś stronka gdzie można obejrzeć wszystkie przepisy z akcji? 😉

 4. Mops pisze:

  @Pingiwnica: podałam nazwy agregatorów blogów kulinarnych, na których są zbierane przepisy 😉 A po zakończeniu akcji zamieszczę jej podsumowanie na blogu 🙂

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.