Wyniki konkursu świątecznego z firmą MAJONEZY-KĘTRZYN

Dzisiaj moment, na który czekają niecierpliwie cztery moje czytelniczki, których przepisy zakwalifikowały się do finału konkursu świątecznego z firmą MAJONEZY-KĘTRZYN. Na wstępie chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom konkursu. Wysłaliście wiele ciekawych pomysłów na świąteczne potrawy. Mam nadzieję, że konkurs Wam się podobał i weźmiecie udział w następnych jeszcze liczniej. A myślę już o kilku następnych 🙂 A może Wy macie jakieś propozycje dotyczące konkursów na moim blogu?

Finałowe propozycje zrealizowane przeze mnie w weekend były oceniane smakowo przeze mnie i moją rodzinkę, w tym Bogusię z Od-kuchni. Wizualnie oceniła je dziś przedstawicielka firmy MAJONEZY-KĘTRZYN. Wybór był trudny, niemniej jednak jednogłośny.

W kategorii WYTRAWNE wygrała Szuba autorstwa Zauberi. Śledziki korzenne w tej sałatce są boskie. Wszystkie warstwy doskonale łączy majonez.

 

 

W kategorii WYPIEKI wygrała Bożonarodzeniowa babka majonezowa autorstwa Doroty. Babka jest niezwykle smaczna, dodatek kakao to strzał w dziesiątkę. Majonez nadaje jej gładkości 🙂

 

 

Bardzo proszę zwyciężczynie o wysłanie na mój adres e-mail mops@wlodarczyki.net swoich danych adresowych wraz z numerem telefonu, ponieważ paczka będzie nadana kurierem przez firmę MAJONEZY-KĘTRZYN. Jeśli przyślecie mi swoje adresy jak najszybciej – dziś lub jutro, jest duża szansa, że dostaniecie paczkę jeszcze przed świętami 🙂

Przepisy na zwycięskie potrawy znajdziecie w poprzednim poście.

Tags:

8 komentarzy to Wyniki konkursu świątecznego z firmą MAJONEZY-KĘTRZYN

 1. zauberi pisze:

  przyznam szczerze, że czekałam na wyniki od rana :), strasznie się cieszę, że szuba przypadła go gustu Tobie i rodzinie 🙂 a także sponsorowi nagród 🙂

 2. Dorota pisze:

  Dziękuję bardzo za to wyróżnienie. Cieszę się, że ten przepis tak się spodobał. Dziękuję autorce bloga oraz sponsorowi nagród.
  Pozdrawiam serdecznie.

 3. Gratuluję Wam wygranej:) Rywalizacja była zacięta i emocje siegały zenitu. Dziękuję za wyróżnienie w postaci zakwalifikowania do nastepnego etapu.
  Pozdrawiam,

 4. Lena pisze:

  Przyznam się szczerze, że ogromne wrażenie zrobiła na mnie ta babka:)

 5. dorota20w pisze:

  a ja zapraszam do mnie, gdzie czeka na ciebie niespodzianka 🙂

 6. Lena pisze:

  Wesołych świąt Bożego Narodzenie, spędzonego w gronie najbliższych. Bełnego brzuszka i dużo prezentów:)

  życzy
  Lena:)

 7. qualietta pisze:

  Mopsie życzę Ci wspaniałych, rodzinnych Świąt i wielu smakołyków na stole.

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.