Dzisiaj dołączam do http://www.blogbox.com.pl/

Dzisiaj dołączam do http://www.blogbox.com.pl/ Co to takiego? Przeczytajcie proszę w poście Redakcji Serwisu Blogbox z 4 lutego 2008:

“Uruchamiamy serwis Blogbox. Oddajemy go w Wasze ręce i liczymy na ścisłą współpracę. Teraz to Wy stajecie jego głównymi twórcami. My będziemy starać się by Wasze blogi prezentowały się jak najkorzystniej, a najlepsze mogą liczyć na promocję.
Naszym celem jest stworzenie profesjonalnego serwisu, dlatego postaramy się by blogi, które zostaną dodane do Blogbox posiadały dużą wartość merytoryczną. Jeśli Twój blog się tu znalazł, to znaczy, że z pewnością taki jest 😉
Możecie zastanawiać się po co tworzyć kolejne miejsce w Internecie dla blogów, zwłaszcza takie, które nie pozwala nawet na jego prowadzenie a tylko gromadzi blogi już istniejące. Odpowiedź jest prosta. Szukając ciekawych treści (blogów) w Internecie mamy do wyboru kilka serwisów generujących blogi, ponadto istnieją prywatne domeny na których autorzy prowadzą ciekawe dzienniki. Blogbox staje się pomocny w filtrowaniu treści. Nie wędrując po poszczególnych serwisach otrzymujemy możliwość dotarcia do pełnej gamy blogów i tematów. Nie tylko kategoryzacja Blogbox, ale narzędzia takie jak precyzyjna wyszukiwarka, grupy, możliwość personalizacji strony głównej, udostępnione użytkownikom pomagają w i ułatwiają dotarcie do treści czy blogów, którymi jesteśmy zainteresowani. Zresztą najlepiej sprawdźcie to sami.
Więc w jednym miejscu tysiące blogów. Mamy nadzieję…”

Aby mój blog został dodany na stałe do blogbox-a musi uzyskać 50 głosów pozytywnych. Można na niego głosować pod adresem: http://www.blogbox.com.pl/show/suggested/3403

Więcej o głosowaniu na blogbox-ie napisano  11 kutego 2008: “Fajnie, że tak chętnie dodajecie swoje (i nie tylko swoje) blogi do Blogboksa. Większość z nich to ciekawe i naprawdę wartościowe blogi. Jednak by znalazły się w serwisie muszą zdobyć Wasze głosy. Głosujcie na „Tak” – na blogi, które szczególnie Wam się podobają i na „Nie” – na blogi, które nie zdobyły Waszej sympatii i uważacie, że nie powinny znaleźć się w bibliotece blogów Blogboksa.
Im więcej głosów oddacie, tym większy będzie Wasz wpływ na wygląd serwisu. Zatem zachęcamy Was do głosowania!
Pytacie nas w mailach, co dokładnie znaczy, że blog może zostać dodany do serwisu, gdy zdobędzie 50 głosów? Oczywiście blog musi zdobyć 50 głosów pozytywnych, a dokładnie różnica między „Tak” i „Nie” musi wynieść 50 (Tak – Nie = 50).
Postanowiliśmy też doprecyzować zasady, gdyż zdaliśmy sobie sprawę, że głosowanie powinno działać również w drugą stronę. To znaczy, że blogi, które uzyskają 50 głosów negatywnych zostaną usunięte z Blogboksa i nie będą mogły uczestniczyć ponownie w głosowaniu. Tu zasada jest podobna – różnica między „Nie” i „Tak” powinna wynieść 50 głosów (Nie – Tak = 50). Z proponowanych będą usuwane również blogi, które znajdują się w serwisie dłużej niż miesiąc.”

Za wszystkie głosy bardzo dziękuję, proszę także o wyrażanie Waszych opinii – piszcie na adres mops@wlodarczyki.net 🙂

a292c25a7f57d67127a0f37431638ce7

Leave a Reply

Name and Email Address are required fields. Your email will not be published or shared with third parties.